Zabieg na stopy

linia_prosta_400

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że złe samopoczucie zaczyna się przeważnie od zaniedbanych stóp, a ich regularna pielęgnacja jest kwestią nie tylko estetyki ale i zdrowia. W stopach umieszczone są receptory, unerwione punkty mające połączenie z każdym organem ciała. Poprzez masaż można poprawić ukrwienie tych punktów, a tym samym odpowiadających im narządów, poprawić krążenie krwi, transport składników odżywczych i usuwanie toksyn odpowiedzialnych za choroby. Dlatego warto pielęgnować stopy w odpowiedni sposób, by długo zachować ich zdrowie i estetyczny wygląd. 

Kiedy stosować?

Gdy skóra stóp jest sucha, często się łuszczy, masz zrogowaciały i pękający naskórek,masz uczucie ciężkich, zmęczonych nóg, masz uczucie gorących, palących stóp, gdy Twoje paznokcie są kruche i łamliwe, kiedy masz zimne, słabo ukrwione stopy, przy nadmiernej potliwości stóp, 

Nasze zabiegi dają następujące efekty: 

poprawę mikrocyrkulacji krwi i limfy, pobudzenie receptorów obecnych w stopach, wygładzenie, nawilżenie i odżywienie skóry, usunięcie zrogowaciałego naskórka, odżywienie i wzmocnienie paznokci, przeciwdziałanie oznakom starzenia, zapewnienie długotrwałego uczucia relaksu i odprężenia.

....LUKSUS LEŻY U TWYCH STÓP

Nasz salon jest partnerrem programu:

zdrowe_nogi_logo
 
gehwol

Pedicure wykonywany jest w ultracmofortowym fotelu z masażerem pleców i specjalnym systemem Pipeles gwarantującym sterylność:

platino1_400

Zabieg na stopy

Dotyk Stóp 

Zabieg parafinowy

Podobał Ci się ten zabieg?
« powrót