Zabiegi na dłonie

linia_prosta_400

Dłonie są jednym z najbardziej widocznych atrybutów męskości, a gładkie i wypielęgnowane - wizytówką każdego mężczyzny. Niestety bardzo rzadko poświęcamy im tyle uwagi na ile zasługują, a przecież właściwa i systematyczna pielęgnacja dłoni to oznaka dobrej kondycji. Skóra dłoni potrzebuje intensywnego nawilżania i regeneracji, ponieważ jest bardzo delikatna oraz - częściej niż inne części ciała - narażona na kontakt z wodą, detergentami i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Z wiekiem traci elastyczność. Na skutek przemian hormonalnych lub po nadmiernym opalaniu mogą pojawić się plamy i przebarwienia. 

Kiedy stosować: 

gdy skóra jest szorstka, sucha, czasami się łuszczy, przy utracie jędrności i elastyczności naskórka, gdy pojawiły się przebarwienia i plamki, skóra czerwieni się na skutek przemrożenia, masz zniszczone, łamliwe paznokcie, chcesz zachować młodość swoich dłoni.

Nasze zabiegi dają następujące efekty: 

wygładzenie i lifting dłoni, nawilżenie i odżywienie skóry, stymulacja komórek i regeneracja tkanek skóry, przeciwdziałanie oznakom starzenia, zlikwidowanie wszelkich niedoskonałości, odżywienie i wzmocnienie paznokci.

meskie_donie_i_niemowle50proc_400

Zabieg na dłonie

Podobał Ci się ten zabieg?
« powrót