Zabiegi usuwania owłosienia

linia_prosta_400

Czujesz się niekomfortowo z włoskami na ciele...

Niechciane owłosienie z poszczególnych partii ciała możemy usunąć metodą depilacj lub za pomoca Lasera. Obie metody pozwlając depilować wszystkie części ciała: nogi, bikini, ręce, dłonie, kark, pośladki, szyję

Do depilacji

stosujemy wosk kremowy o niskiej temperaturze topnienia (37-38?C), który za sprawą specjalnych składników takich jak: mika, dwutlenek tytanu, oliwa z oliwek, łagodzi podrażnienia i działa antyseptycznie. Wosk ten nie powoduje oparzeń skóry, można stosować go do depilacji skóry skłonnej do rozszerzania naczynek i w przypadku skóry z delikatnie rozszerzającymi się naczynkami (przy mocno rozszerzonych naczynkach lub żylakach należy zrezygnować z zabiegu). 

Leser:

jest metodą trwałego usuwania owłosienia za pomocą silnego światła emitowanego przez urządzenie E-Light (IPL+RF). Tak jak podczas depilacji laserowej następuje zamiana energii świetlnej w energię cieplną. Ciepło dociera po włosie do mieszka włosowego, przegrzewa go, a tym samy niszczy. Dotyczy to włosków, które aktualnie są w fazie anagenu, czyli wzrostu. W rezultacie w ciągu około dwóch tygodni od wykonania zabiegu włoski wypadają wraz z cebulkami. Fotoepilacja / fotodepilacja przy użyciu światła IPL jest najpopularniejszą metodą usuwania owłosienia na świecie często prowadzącą do trwałego usunięcia owłosienia.

depilacja-woskiem-na-wszystkie-partie_400

Depilacja owłosienia:

Nogi do kolan, Nogi całe

Ręce

Bikini 

Pachy

Plecy, Klatka

sprawdź ceny depilacji 

Podobał Ci się ten zabieg?
« powrót