Ultradźwięki

linia_prosta_400

Każda z kobiet chciałaby, aby jej ciało było jędrne i pozbawione pomarańczowej skórki jak i zbędnego tłuszczu. Idealnym sposobem na usuwanie cellulitu i otyłości są ultradźwięki odnajdujące swoje zastosowanie w medycynie estetycznej, ale nie tylko. 

Zabieg ultradźwięków odświeża i oczyszcza zanieczyszczoną skórę, zapobiega starzeniu się skóry, gdyż pomaga redukować drobne zmarszczki mimiczne oraz blizny na ciele.  Skóra po zabiegu staje się ładnie zarumieniona oraz nabiera zdrowego świeżego wyglądu.
Ultradźwięki są metodą bardzo bezpieczną i może być stosowana nawet na wrażliwej i skłonnej do podrażnień skórze. Podczas zabiegu na miejsca podlegające zabiegowi nakłada się specjalistyczny żel, dzięki któremu fala przenika w głąb skóry bez żadnych zakłóceń. Ultradźwięki wytwarzają ciepło, które odpręża i relaksuje mięśnie, przyspiesza metabolizm i powoduje roztopienie tłuszczu znajdującego się pod skórą. Podczas zabiegu gruczoły są rozszerzane dzięki czemu dzięki czemu cenne związki wnikają głębiej w skórę niż podczas zwykłego wmasowywania preparatu.
ultradzwieki_400
Podobał Ci się ten zabieg?
« powrót