Przedłużanie i zagęszczanie rzęs 1:1- Luxus Lashes

linia_prosta_400

Rzęsy o jakich zawsze marzyłaś. Oferujemy Państwu przełomowe rozwiązanie w kosmetyce - przedłużanie i zagęszczanie naturalnych rzęs metodą 1:1 (jeden do jednego) - każda pojedyncza sztuczna rzęsa jest indywidualnie doklejana  do rzęsy naturalnej... efekt niespotykanie naturalny. Metoda ta pozwala na osiągnięcie pięknego, naturalnego wyglądu. Rzęsy nadają wyrazistość oczom, optycznie je powiększają, zapewniają uwodzicielską moc pełnego blasku spojrzenia. Doskonale prezentują się przy specjalnych okazjach oraz na co dzień. 

Każde oko jest inne, traktujemy je więc indywidualnie i stosujemy do każdego specjalną oprawę. 

W zależności od potrzeby i życzenia Klientki doskonalimy wygląd oka poprzez dobór długości (od 6 do 17 mm), grubości a nawet koloru rzęs. Ilosc i długość doklejonych rzęs decyduje o efekcie końcowym. Oferujemy również ozdabianie ich kryształkami Swarovskiego we wszystkich barwach tęczy. 

Piękna i wyrazista oprawa oczu jest ważnym elementem urody i atrakcyjności, a gęste i długie rzęsy dadają uroku całej twarzy. Najpiękniejsze rzęsy a'la gwiazdy Hoolywood sprawią, że poczujesz się wyjątkowo. 

  102 % urody

1-luxusimages_1-001
  Luxus Lashes

Luxus Lashes 1:1

czas zabiegu: 2 godz

cena: 250 pln

Luxus Lashes - uzupelnianie

czas zabiegu: 1 godz 15 min

cena zabiegu: 100-150 pln

Podobał Ci się ten zabieg?
« powrót