Zabiegi peelingujące

linia_prosta_400

Peeling ciała to delikatne, mechaniczne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry aby przyspieszyć proces odnowy i regeneracji naskórka. Sprawia, że skóra jest wygładzona, sprężysta i przyjemna w dotyku. Skóra nie przesusza się i wygląda na młodszą. Zabieg przeznaczony dla osób planujących opalanie się. Opalenizna wówczas jest równomierna, bez plam, dłużej utrzymuje się na skórze.

Nasze zabiegi za cel stawiają sobie 

wygladzenie i oczyszczenie skóry, poprawa i wyrównanie kolorytu, wzmocnienie tkanki i poprawa struktury skóry, usunięcie obumarłych komórek naskórka,poprawa mikrocyrkulacji krwi, otwarcie ujść gruczołów potowych i łojowych, dotlenienie i odżywienie tkanek, pobudzenie regeneracji komórek, przygotowanie skóry do dalszej pielęgnacji 

Kiedy stosować 

jeśli zaniedbałaś regularną pielęgnację ciała, Twoja skóra jest szorstka i ma szary, ziemisty koloryt, po nadmiernym opalaniu na slońcu lub w solarium. gdy niepokoją Cię oznaki starzenia się skóry, jeśli chcesz usunąć drobne niedoskonalości skóry aby zoptymalizować penetrację substancji aktywnych zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych.

cialo-peeling

Podobał Ci się ten zabieg?
« powrót