Elektrokoagulacja

linia_prosta_400

Bezinwazyjne

zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych, wykonywane systemem Mikrokoagulacji Wysokich Częstotliwości (13,56 Mhz) - jest metodą szybką, bezkrwawą, praktycznie bezbolesną (znieczulenie miejscowe) i bardzo skuteczną. Nie prowadzi do uszkodzenia wierzchnich warstw skóry. 

Elektrokoagulacja polega na wbiciu w skórę igły-elektrody zasilanej prądem o stałym natężeniu; przepływ prądu przez elektrodą powoduje ścięcie białek uszkadzając naczynko i zamykając je. 

Efekt nie zależy jak w przypadku laserów od stopnia utlenienia hemoglobiny (kolor krwi) i jak głębokości zamykanego naczynka. 

Ilość powtórzeń zabiegów uzależniona jest od indywidualnych właściwości skóry oraz rodzaju i zakresu zmiany naczyniowej. Niewielkie zmiany likwiduje się w czasie jednej wizyty. Przeważnie kształtuje się w przedziale od 1 do 3 powtórzeń. 

Skóra z rozszerzonymi naczynkami włosowatymi, tzw. naczynkowa, to problem, który nęka wiele kobiet, zarówno tych nastoletnich, jak i dojrzałych. Przyczynami tej przypadłości są predyspozycje genetyczne ( najczęściej, bo aż w 80 proc.), wrażliwość skóry, zaburzenia hormonalne i krążeniowe, schorzenia przewodu pokarmowego oraz nadciśnienie tętnicze. Na kruche naczynka źle wpływa też opalanie, wielogodzinne stanie na wysokich obcasach i siedzący tryb życia. Problem ten dotyczy milionów ludzi na całym świecie. 

elektrokoagulacja_naczynek_nogi_2_400

Elektrokoagulacja

cena zabiegu: od 50 zł

czas zabiegu: od 15 minut

Podobał Ci się ten zabieg?
« powrót