Niwelacja cieni  i zasinień

linia_prosta_400

Patrzysz rano w lustro widzisz nieestetyczne obrzęki pod oczami? Cienie lub worki pod oczami skutecznie psują ci dobry humor? Możesz odetchnąć z ulgą, gdyż istnieją sposoby na usuwanie cieni oraz likwidację worków pod oczam.

Nasze zabiegi dają następujące efekty:

ochronę przed przedwczesnym starzeniem, zmniejszenie obrzęków, opuchnięć i worków pod oczami, pobudzenie mikrocyrkulacji krwi i limfy w skórze, odprowadzenie nadmiaru wody i toksyn z tkanek, przeciwdziałanie oznakom zmęczenia i stresu, głębokie nawilżenie i odżywienie skóry, ujędrnienie i uelastycznienie skóry, wygładzenie oraz redukcję zmarszczek i zagłębień, wzmocnienie cienkiej skóry pod oczami

Pamiętaj, mięśnie powiek bez przerwy pracują: rozciągają się i kurczą przy każdym zmrużeniu oczu i uśmiechu tworząc zmarszczki mimiczne. Zaburzona, pod wpływem stresu, zmęczenia i niewłaściwej diety, cyrkulacja limfy powoduje powstawanie obrzęków i zasinień. Okolice oczu trzeba odpowiednio pielęgnować już od 20 roku życia, kiedy zaczyna zmniejszać się produkcja kolagenu. W wieku 25 lat pojawiają się pierwsze zmarszczki.

Podobał Ci się ten zabieg?
« powrót