Mini Lift - Chirurgia plastyczna bez skalpela.

linia_prosta_400

Mini Lift

jest wyjątkowo skutecznym zabiegiem kosmetycznym, którego efekty dają się porównać z rezultatami operacji plastycznej. Nadaje się dla każdego rodzaju skóry, na której widać znaki upływającego czasu: zwiotczenie, zmarszczki, zaburzony owal twarzy. Polecamy przede wszystkim Paniom, które oczekują spektakularnych efektów bez ingerencji chirurgicznej.

Zabieg Mini Lift polega na nałożeniu na twarz i szyję specjalnego preparatu, który "pracując" wywołuje naturalne kurczenie się mięśni i skóry twarzy. Powoduje to zwiększoną cyrkulację krwi i poprawia metabolizm skóry. Podczas zabiegu poczujesz pulsowanie mięśni i ciepło na skórze pokrytej zasychającą emulsją.

Po półgodzinnej "gimnastyce" dochodzi do krótkotrwałej hyperanemii, to znaczy skóra jest zaczerwieniona i ma znacznie zwiększoną zdolność absorpcji. Twarz i szyję pokrywa się wówczas specjalnie skomponowanym olejkiem z witaminą E, by skórę intensywnie odżywić i przywrócić jej naturalne warunki. Po godzinie, dwóch należy ponowić odżywienie skóry.

Wszystkie stosowane podczas tego zabiegu preparaty zawierają naturalny żel z aloesu, który już od tysiącleci znany jest ze swoich niezwykłych właściwości leczniczych.

Efekty

Mini Lift daje dobre, widoczne rezultaty już po jednorazowym zabiegu, traktowanym jako ogólna stymulacja. Jeśli jednak oczekujesz trwałego efektu pięknego wygładzenia i wymodelowania owalu twarzy, polecamy Ci serię 10-15 zabiegów wykonywanych 2-3 razy w tygodniu. Serię możesz powtórzyć po pół roku.

liftingdol_400

Podobał Ci się ten zabieg?
« powrót