Masaże Wellness

linia_prosta_400

Masaże wellness obejmują holistyczną pielęgnację całego organizmu poprzez oddziaływanie na wszystkie jego zmysły. Odpowiednie tempo masażu, relaksująca muzyka oraz stonowane, harmonijne światło o ciepłych barwach tworzą niepowtarzalną atmosferę zabiegu. Całości dopełnia unikatowy smak i zapach produktów używanych do zabiegów. Skorzystanie z darów natury, a także oryginalnych, specyficznych ruchów masażu gwarantuje wyjątkowe doznania i prawdziwą ucztę dla zmysłów. 

Kiedy stosować: 

stres, nerwowość, bezsenność lub niedostateczna ilość snu, zmęczenie organizmu, przesuszona, matowa, mało elastyczna skóra, 

07_400

W tej kategorii proponujemy zabiegi: 

Masaż Aromaterapeutyczny 

Masaż aromaterapeutyczny łączy leczniczą moc dotyku z indywidualnymi właściwościami naturalnych olejków eterycznych, co działa na organizm odmładzająco i uzdrawiająco. Jest skuteczną metodą wprowadzania olejków do organizmu, które podczas masowania szybko przenikają przez skórę do układu krążenia wywołując reakcje miejscową i ogólną. Masaż stymuluje mięśnie i skórę, poprawia krążenie krwi i limfy, a olejki eteryczne pobudzają regenerację komórek, wzmacniają organizm i poprawiają samopoczucie. 

Czekoladowy Masaż Wellness 

"Masaż, który pieści Twoje ciało" . Porywający, prawdziwie zmysłowy, oddziałowujący zarówno na psychiczne jak i mentalne samopoczucie masaż na bazie ciepłej czekolady. Zawiera naturalne antyutleniacze neutralizujące działanie wolnych rodników niszczących skórę oraz witaminy, potas, magnez, wapń i żelazo. Silnie nawilża, ujędrnia, odżywia i regeneruje skórę. Działa odmładzająco. Poprawia koloryt skóry, nadaje jej połysk oraz zapewnia miękkość i aksamitną gładkość. Istotnym elementem masażu jest wspaniały, czekoladowy zapach, który pobudza produkcję hormonów szczęcia - endorfin, zapewniając poprawę samopoczucia. 

141479_1259399651648_o_400

Egzotyczny Masaż Gorącymi Kamieniami 

Niepowtarzalny zabieg wellness dla twarzy i ciała polegający na masażu ciepłymi kamieniami pochodzenia wulkanicznego. Pozwala nam odczuć leczniczy i kojący wpływ energii wnętrza ziemi, a także dobroczynne działanie termoterapii, drenażu, akupresury i aromaterapii oraz dalekowschodnich technik shiatsu. Łączy w sobie znakomitą pielęgnację z absolutnym odprężeniem i odczuwalnym dopływem energii. Ma działanie witalizujące i lecznicze, doskonale likwiduje wszelkie napięcia i bóle mięśni, nawilża skórę. 

kamienie2_400_01

Masaże Wellnes

 164x168

Podobał Ci się ten zabieg?
« powrót