Masaż Klasyczny

linia_prosta_400

Masaż ciała jest stosowaną od kilku tysięcy lat formą terapii, a nawet metodą leczenia organizmu. Polega na oddziaływaniu bodźcami mechanicznymi na tkanki ustroju w celu wywołania w nich pozytywnych reakcji. Usuwa zmęczenie oraz pomaga w utrzymaniu zdrowia i urody. Stosowany regularnie, najlepiej co 2 tygodnie, jest prawdziwym dobrodziejstwem dla każdego niezależnie od wieku. W zależności od techniki, formy, intensywności i siły masażu możemy zwiększać lub zmniejszać tonus tkanek. 

Przy masażu całkowitym ciało relaksuje się, poprawia się ukrwienie skóry oraz tkankowa przemiana materii. Zmniejsza się także nadmierne napięcie mięśni spowodowane przewlekłym stresem. Dotyczy to szczególnie mięśni karku i obręczy barkowej. Regularne masaże powodują znaczne zmniejszenie cellulitu, stymulują mikrokrążenie w tkankach oraz usuwaja toksyny z organizmu, co ma szczególne znaczenie podczas odchudzania się. Przeciwdziałają starzeniu się i wiodczeniu skóry oraz ujędrniają mięśnie. 

Wszystkie masaże klasyczne wykonywane są przez wykwalifikowaną rehabilitantkę z doświadczeniem. 

Kiedy stosować: 

przy zmęczeniu i napiętych mięśniach, gdy masz zbyt mało ruchu, jeśli żyjesz w stresie i pośpiechu, chcesz wyrzeźbić i uelastycznić ciało, wspomagająco podczas odchudzania, profilaktycznie, żeby opóźnić procesy starzenia, aby zrelaksować ciało i duszę,

Nasze zabiegi dają następujące efekty: 

wzmożenie krążenia krwi i limfy, przyspieszenie przemiany materii, stymulację wydalania toksyn z organizmu, mechaniczne rozbicie tkanki tłuszczowej, ujędrnienie i wygładzenie skóry, odżywienie, dotlenienie i regenerację tkanek, uelastycznienie i rozluźnienie mięśni, regenerację powysiłkową mięśni, przeciwdziałanie przeciążeniom i kontuzjom, zrelaksowanie, uspokojenie lub pobudzenie organizmu.

Masaż Klasyczny

Podobał Ci się ten zabieg?
« powrót