Stylizacja paznokci - hybryda

linia_prosta_400

Metoda na piękne paznokcie przez długi czas

Chyba wszystkie kobiety przywiązują dużą wagę do wyglądu swoich dłoni i paznokci. Trudno jednak zagwarantować długotrwałe efekty po zwykłym malowaniu paznokci lakierem, który często już po jednym myciu naczyń odpryskuje i odchodzi od płytki paznokciowej. Paznokcie lśniące, mocne, atrakcyjne wizualnie i na długo zachowujące efekty zabiegu gwarantuje manicure hybrydowy.

hybrydowy_400Czym charakteryzuje się manicure hybrydowy ?

Manicure hybrydowy różni się od zwykłych lakierów do malowania paznokci. Stanowi połączenie właściwości akrylu, żelu i zwykłego lakieru. Największą zaletą manicure hybrydowego jest jego trwałość. Manicure  utrzymuje się na paznokciach do trzech tygodni. Wystarczy cienka warstwa lakieru, aby uzyskać trwały i lśniący kolor. Lakier hybrydowy nie blaknie, nie kruszy się, nie pęka i nie odpryskuje. Można w nim wykonywać wszelkie czynności domowe, bez obaw o uszkodzenie manicure. Hybrydowe paznokcie to doskonałe rozwiązanie na urlopy i wyjazdy służbowe. Ponadto, manicure hybrydowy –  nie niszczy płytki paznokciowej, jak np. tipsy. Jest odporny na działanie zmywacza do paznokci, a jego usunięcie wymaga wizyty u kosmetyczki.

Kobiety decydujące się na paznokcie hybrydowe mają o  jak najlepsze opinie. Przede wszystkim są zaskoczone i zachwycone jego długotrwałym utrzymywaniem się na płytce paznokci, bez wywierania jakiejkolwiek dla nich szkody. Popularnością wśród kobiet cieszy się tak manicure, jak i pedicure hybrydowy. 

Wśród zalet manicure hybrydowego należy wymienić również tzw. „efekt mokrego paznokcia”. Świeżo pomalowane paznokcie zachwycają nie tylko intensywnym kolorem, ale również niepowtarzalnym blaskiem. Lakier gwarantuje, że blask ten będzie się utrzymywał pomimo upływu czasu.

Dla kogo manicure hybrydowy?

Przede wszystkim jest doskonałym rozwiązaniem dla tych kobiet, które nie mają czasu na regularne dbanie o stan swoich paznokci. Tempo życia jest ogromne, więc często okazuje się, że brakuje czasu na systematyczne obcinanie skórek i malowanie paznokci. Paznokcie hybrydowe są wprost stworzone dla kobiet aktywnych zawodowo i prowadzących dom. Obowiązki domowe nie muszą oznaczać rezygnacji z bycia piękną. Z manicure hybrydowym możesz wykonywać bez obaw wszelkie czynności, takie jak pranie, mycie naczyń, prasowanie, zmywanie podłóg itp., a lakier pozostanie na paznokciach bez szwanku.

Entuzjastki manicure  hybrydowego stanowią również panie, które w najbliższym czasie czekają na ważne uroczystości związane z życiem zawodowym i rodzinnym. Bal sylwestrowy, impreza firmowa, ślub koleżanki, komunia chrześniaka to wydarzenia, które wymagają wzmożonej troski o atrakcyjny wygląd. 

Podobał Ci się ten zabieg?
« powrót