Makijaże okolicznościowe

linia_prosta_400

"Żeby mieć piękne oczy, szukaj dobra w oczach innych. Żeby mieć piękne usta, wypowiadaj piękne słowa" - mówiła Audrey Hepburn, kiedy pytano ją o sposoby na pielęgnowanie urody... Być piękną pod każdym względem - niesamowite uczucie! 

A wszystko zależy od Ciebie. Od tego, czy Twoje piękno zewnętrzne pozostaje w harmonii z Twoją osobowością...

Zrobimy Ci makijaż, dzięki któremu z uśmiechem spojrzysz czasem w lustro; z większą pewnością się umalujesz lub kupisz wymarzoną sukienkę i na pewno dokonasz właściwego wyboru. Znajdziesz tu praktyczne wskazówki w jaki sposób korzystnie podkreślić swój styl i typ urody. Jak czuć się pewną i piękną jednocześnie będąc sobą! 

Pamiętaj, że nie chodzi nam tylko o wygląd zewnętrzny, a przede wszystkim o człowieka, który się pod nim kryje.

Witaj w świecie piękna! 

Gwarantujemy: 

- dobór najwłaściwszych kolorów - wizażystka zaproponuje Ci odpowiedni wachlarz barw technikę dostosowaną do kształtu i potrzeb Twojej twarzy kosmetyki najwyższej jakości znanych marek

- gwarancję jakości : makijaż np. w dniu ślubu poprzedzony jest makijażem próbnym, oba odbywają się w prestiżowym salonie 

- komfort i wygodę

Makijaż ślubny

Zapraszamy wszystkie przyszłe panny młode na profesjonalną aranżację twarzy w dniu ślubu-Makijaż ślubny, który podkreśli Twoją urodę i udoskonali całość stylizacji ślubnej.  

Polecamy również: 

Makijaż wieczorowy, 

Makijaż koktailowy,

Makijaż sylwestrowy,

Makijaż studniówkowy, 

 

Makijaż okolicznościowy:

czas zabiegu: 1 godzina

cena zabiegu: 80 - 100 pln

Podobał Ci się ten zabieg?
« powrót