O metodzie makijażu permanentnego Long Time Liner

long_time_5_lat


logo_long-time-liner_400linia_prosta_400

Makijaż permanentny - Dlaczego Long Time Liner?

Perfekcyjne odbicie w lustrze zaraz po porannej pobudce – to właśnie marzenie spełniamy z wielką przyjemnością. Bądź piękna o każdej porze dnia i nocy, pod prysznicem i na plaży. Bez względu na to, czy chodzi o brwi, powieki czy usta, aparat do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® Conture® Make-up oraz inne wysokiej jakości produkty i usługi pozwolą Ci wyglądać zachwycająco i świeżo każdego dni a Makijaż trwały skutecznie podkreśli Twoją urodę oraz zaoszczędzi cenny czas!

Zaufaj finalistce Mistrzostw Polski 2012 w Makijażu Pernamentnym Long Time Liner Counture Make-up , a różnicę zobaczysz we własnym lustrze. 

Idealny kształt i piękny kolor ust na stałe

Twoje usta mogą wyglądać pięknie przez całą dobę, bez konieczności poprawiania makijażu po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Zapomnij o konturówce i kolorowych szminkach! Dobierzemy dla Ciebie kolor, w którym będziesz wyglądać najlepiej. Odświeżysz go jednym pociągnięciem błyszczyka nawet nie patrząc w lustro.

Zawsze wyraziste spojrzenie

Jeżeli nie wyobrażasz sobie makijażu bez kreski na górnej i dolnej powiece, powinnaś pomyśleć o posiadaniu jej na stałe. Zaoszczędzisz na czasie w codziennym makijażu i zyskasz idealny rysunek, którego nie sposób wykonać samodzielnie. Ale przede wszystkim Twoje oczy będą wyglądać pięknie w sytuacjach, które nie sprzyjają posiadaniu makijażu, na przykład na basenie czy w łóżku.

Kształt brwi o jakim marzyłaś

Odpowiedni kształt brwi potrafi dodać twarzy wiele uroku. Rzadko jednak można go osiągnąć wyłącznie depilacją, szczególnie kiedy wykonujesz ją samodzielnie. Wiesz dobrze, jak łatwo popełnić tu brzemienny w skutki błąd. Mając trwale zarysowany kształt najbardziej pasujący do Twojego typu urody, Twoje brwi zawsze będą wyglądać dobrze, a Tobie łatwiejbędzie usuwać włoski znajdujące się poza jego obrębem.

long-_brwi_

  long-_usta  long-_kreska_

UWAGA! W naszym salonie zabieg jest bezbolesny. Makijaż trwały ust wykonujemy przy znieczuleniu stomatologicznym wykonywanym przez lekarza.

Podobał Ci się ten zabieg?
« powrót