Pigmentacja estetyczna brwi.linia_prosta_400

jeśli ufać to najlepszym...

lpng_time_-dyplom_finalisty_mistrzostw

 

 

 Kształt o jakim marzyłaś

Odpowiedni kształt brwi potrafi dodać twarzy wiele uroku. Rzadko jednak można go osiągnąć wyłącznie depilacją, szczególnie kiedy wykonujesz ją samodzielnie. Wiesz dobrze, jak łatwo popełnić tu brzemienny w skutki błąd. Mając trwale zarysowany kształt najbardziej pasujący do Twojego typu urody, Twoje brwi zawsze będą wyglądać dobrze, a Tobie łatwiej będzie usuwać włoski znajdujące się poza jego obrębem. Idealny kształt i układ brwi to rzadkość. Często brwi rosną nieregularnie, a ich stałe regulowanie osłabia włoski, które stają się rzadsze i jaśniejsze. Ponadto często w łuku brwiowym zdarzają się przerwy, na których przestały odrastać. W takich przypadkach Conture® Make-up jest po prostu niezastąpiony. Brwi obrysowuje się przy użyciu kredki o indywidualnie dobranym kolorze. Po uzgodnieniu obrysu z klientem wprowadza się pigment za pomocą urządzenia Long Time Liner®. tylko dzięki doświadczonej ręce lingerstki oraz najlepszeu urzadzeniu ,tą uznaną na świecie metodą uzyskujemy nadzwyczaj naturalny efekt.

Zdjęcia prezentowane poniżej - ukazują prace wykonane przez Nas.

Przed zabiegiem

Najlepiej jest nie depilować brwi przez ok. 1 miesiąc przed zabiegiem. Daje to możliwość idealnego doboru kształtu pigmentacji do naturalnej linii włosków brwi. Należy też zadbać o skórę w miejscu brwi i dookoła nich. Jeśli jest zbyt sucha, należy ją nawilżyć, na zgrubiałą i matową wykonać peeling i nałożyć maskę lub ampułkę, zbyt tłustą oczyścić. Bardzo dobre efekty uzyskuje się poprzez wykonanie jednego lub dwóch zabiegów mikrodermabrazji, dzięki którym skóra staje się gładka, elastyczna i nawilżona. Tak przygotowana lepiej chłonie pigment i pozwala nam na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego rysunku. W efekcie końcowym brwi są bardziej wyraziste i dłużej utrzymują kolor.

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu barwa pigmentu jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4-7 dni kolor brwi zblednie do 50% barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie efekt zabiegu jest wzmacniany.

Przez kilka dni po zabiegu brwi należy traktować ze szczególną delikatnością. Nie wolno moczyć, trzeć, dotykać skóry w miejscu pigmentacji. W żadnym wypadku nie należy myć jej mydłem ani traktować innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Brwi należy nawilżać kilka razy dziennie smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą specjalnego kremu z witaminą E LTL wzmacniającego ochronę skóry. Uwaga!W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

Po zagojeniu

Nie należy dopuszczać do wysuszania oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry. Należy również unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego

Makijaż trwały brwi metodą cieniowania 
Makijaż trwały brwi metodą włoskową

Bezpośrednio po wykonaniu makijażu

 

Sprawdzenie równo wykonanego makijażu-zaraz po zabiegu

1-44image00009_400   1-44-siatkaimage00010_400
 1-2aimage00003_400_01    1-2asiatkaimage00004_400
1-1image00001_400_01   1-1siatkaimage00002_400

 

 

 prawa brew->

    1-32image00006_400

 

 

lewa brew ->

  1-31_2image00005_400

 

 

lewa brew ->

  1-33image00007_400

Brwi Metodą Cieniowania

ok 1,5 h , cena: 900 zł

Brwi Metodą Włoskową

ok 2 h , cena: 900 zł

Brwi Metodą Mieszana

ok 2 h , cena: 1.100 zł

Podobał Ci się ten zabieg?
« powrót