Pigmentacja estetyczna okolic oczu 

linia_prosta_400

Oddaj się w mistrzowskie ręce...

lpng_time_-dyplom_finalisty_mistrzostw

Zawsze wyraziste spojrzenie

Jeżeli nie wyobrażasz sobie makijażu bez kreski na górnej i dolnej powiece, powinnaś pomyśleć o posiadaniu jej na stałe. Zaoszczędzisz na czasie w codziennym makijażu i zyskasz idealny rysunek, którego nie sposób wykonać samodzielnie. Ale przede wszystkim Twoje oczy będą wyglądać pięknie w sytuacjach, które nie sprzyjają posiadaniu makijażu, na przykład na basenie czy w łóżku.

Makijaż premanentny górnej i dolnej krawędzi powieki podkreśla wyrazistość oczu. Możesz wybrać między delikatną kreską, dzięki której rzęsy wydają się bardziej gęste i kreską grubszą, dekoracyjną, jeżeli jesteś przyzwyczajona do mocniejszego makijażu oczu.

Jest to zabieg wręcz wymarzony dla Pań noszących okulary, dla których precyzyjny, samodzielny makijaż oczu jest trudny do wykonania.

 

Zdjęcia prezentowane poniżej - ukazują prace wykonane przez Nas.

 

Przed zabiegiem

Skóra powiek powinna być odpowiednio nawilżona i wygładzona. W przypadku powiek wrażliwych i skłonnych do opuchnięć warto wcześniej przyjmować kapsułki homeopatyczne z arniki. Dobrze jest również wyspać się bezpośrednio przed zabiegiem, aby oczy były wypoczęte. Jeżeli farbujesz rzęsy henną, makijaż permanentny wykonaj kilka dni po farbowaniu.

kreski gór i dół Przed

 

kreski gór i dół  Po

long_time_liner_kreskaprzed   long_time_liner_kreskapo

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4-7 dni zabarwienie zblednie do 50% barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie efekt zabiegu jest wzmacniany.

Przez kilka dni po zabiegu miejsca pigmentowane należy traktować ze szczególną delikatnością. Skóra poddana pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Nie należy stosować cieni i maskary do rzęs.Polecony przez linergistkę krem trzeba wklepywać w odległości 0,5–1cm od kresek. Uwaga!W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

1-3aimage00001_400
1-4aimage00002_400
1-5aimage00003_400
1-6image00004_400
1-37image00005_400

Kreski Górne

ok 1,5 h , cena: 600 zł

Kreski Dolne

ok 1 h , cena: 450 zł

Kreski Dekoracyjne

ok 2 h , cena: 800 zł

Podobał Ci się ten zabieg?
« powrót