Zabieg czekoladowy na twarz szyję i dekolt

linia_prosta_400

Maska czekoladowa" Jest to ekskluzywny zabieg na twarz, szyję i dekolt działający na wszystkie zmysły pacjenta i oferujący niepowtarzalne odczucia. Czekolada wysoko ceniona w odnowie biologicznej, nie tylko poprzez działanie na zmysły pacjenta, ale także ze względu na obecność w niej caobrominy, teobrominy i kofeiny wspomagających wyszczuplanie i walkę z cellulitem. Przyspieszają spalanie tłuszczu oraz poprawiają jędrność i elastyczność skóry. Dlatego seria ujędrniających zabiegów czekoladowych na ciało zalecana jest odchudzającym się. Wskazania do zabiegu: nadmiar tkanki tłuszczowej, kuracje wyszczuplające, odnowa biologiczna, złe samopoczucie związane ze stresem oraz oznaki przedwczesnego starzenia

czekolada_na_twarz_szyj_idekolt_01

Czekolada zwana "Napojem bogów" znana jest od wieków ze swojego wpływu na psychikę i zmysły. 
ZABIEGI CZEKOLADOWE NAWILŻAJĄ, UJĘDRNIAJĄ I WYGŁADZAJĄ SKÓRĘ. 
OPÓŹNIAJĄ STARZENIE, BO ZIARNA KAKAOWCA BOGATE SĄ W FLAWONOIDY, KTÓRE CHRONIĄ SKÓRĘ PRZED DZIAŁANIEM WOLNYCH RODNIKÓW NISZCZĄCYCH ORGANIZM. CZEKOLADA KOSMETYCZNA ZADZIAŁA RÓWNIEŻ ANTYCELLULITOWO I WYSZCZUPLAJĄCO, BO ZIARNA KAKAOWCA zawierają również witaminy: 
A, B, E, PP, a także teobrominę, węglowodany, białko, błonnik, flawonoidy, alkaloidy ( pobudzają pracę nerek) oraz mikroelementy np.: 
magnez działa antystresowo i tonizująco jest niezbędny do prawidłowego procesu regeneracji skóry. Uaktywnia wiele enzymów.1 tabliczka czekolady to 20% dziennego zapotrzebowania 
żelazo niezbędny składnik do produkcji czerwonych krwinek odpowiada za ładny koloryt skóry. Umożliwia przyswajanie witamin z grupy B.

W promocji Walentynki 2015

89 PLN

Podobał Ci się ten zabieg?
« powrót