Agyptos ...więcej

linia_prosta_400

AGYPTOS WITALNOŚĆ I IDEALNA FIGURA 

W walce z otyłością i cellulitem:

OTYŁOŚĆ

to wielkie wyzwanie dla dzisiejszej medycyny i kosmetologii. Jej przyczyną jest nadmierne dostarczanie pożywienia, którego organizm nie jest w stanie wykorzystać w procesach metabolicznych. Nadmiar kalorii odkłada się jako zapas tłuszczu, pogarsza się przemiana materii, spalanie przebiega powoli. Otyłość najczęściej idzie w parze z brakiem ruchu, co prowadzi do zwiotczenia mięśni i powoduje, że krew i limfa wolniej krążą, tkanki są słabiej odżywione, niedotlenione, zaczynają się problemy z przemianą materii. Pojawiają się nowe pokłady tkanki tłuszczowej i koło się zamyka. W związku z taką sytuacją ilość szkodliwych substancji w komórkach rośnie, co powoduje zatruwanie organizmu, a w efekcie - gorsze samopoczucie. 

CELLULIT

jest wynikiem upośledzonego krążenia w najdrobniejszych naczyńkach krwionośnych, które często współistnieją z upośledzeniem przepływów żylnych w kończy-nach dolnych, co skutkuje zwiększeniem ilości i wielkości komórek tłuszczowych, które zostają zamknięte w zmienionych włóknach łącznotkankowych. Skutkiem tego jest zwiększenie przestrzeni między tkanką podskórną a naczyniami krwionośnymi, układem limfatycznym i zmniejszenie przepływu limfy (która i tak w warunkach fizjologicznych płynie bardzo wolno]. Pogarsza się przemiana materii i odkładają się nowe warstwy tkanki tłuszczowej.

 

Zabieg AGYPTOS jest odkryciem niemieckich specjalistów, opracowanym po kilkunastu latach badań i testów laboratoryjnych. Jak sama nazwa wskazuje, metoda ta oparta jest na starożytnych recepturach, które połączono z najnowszymi technologiami. AGYPTOS łączy działanie mieszanki kilkunastu rodzajów osadów oceanicznych, minerałów z Morza Martwego i wyciągów roślinnych ze specjalną drenażową techniką bandażowania całego ciała. Ta w 100% naturalna metoda modelowania sylwetki gwarantuje trwałe wyniki spadku w obwodach ciała, jak również efekty ujędrniające skórę i odtoksyczniające.

Lista korzyści płynących z wykonania zabiegu jest bardzo długa. Przede wszystkim redukuje on cellulit i tkankę tłuszczową, oczyszcza organizm z toksyn i odkwasza komórki organizmu, a poza rym mineralizu-je i witalizuje, redukuje obrzęki ciała (głównie nogi i twarz). AGYPTOS wspomaga leczenie wielu chorób takich jak: alergie, reumatyzm, łuszczyca, egzemy, bezsenność, stres i bóle pleców, a także łagodzi dolegliwości miesiączkowe i klimakteryjne. 

W odróżnieniu od innych metod wyszczuplania sylwetki, które można stosować na wybrane partie ciała, zawijanie z użyciem glinki i minerałów przewidziane jest jako zabieg na całe ciało.

Przy zabiegu wykorzystuje się bandaże bawełniane, zanurzone w zawiesinie glinki leczniczej i minerałów z Morza Martwego. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło. 

W trakcie zabiegu do skóry wnikają minerały o dużym stężeniu. W tkance zewnętrznej stężenie staje się więc nadmierne. Powstałe ciśnienie cząsteczkowe powoduje wypchnięcie toksyn i fragmentów białek do limfy, skąd zostają odprowadzone. Jak widać, jest to metoda łagodna, wykorzystująca zjawisko osmozy. 

 

 

Dzięki wyselekcjonowanym składnikom metoda Agyptos jest bardzo skuteczna w walce z cellulitem i otyłością. Sole mineralne, substancje odżywcze dostarczane w czasie zabiegu Agyptos wnikają do komórek, pobudzając układ limfatyczny i krwionośny do szybszego i efektywniejszego działania w celu lepszego ukrwienia i dotlenienia skóry. 

Dzięki zabiegowi Agyptos możemy usunąć toksyny, które utrudniają prawidłowe funkcjonowanie tkanki łącznej, oraz uaktywnić enzymy spalające tkankę tłuszczową, poprzez działanie kompleksów soli mineralnych zawartych w glince Agyptos. Metoda zabiegu polega na zawijaniu bandażami całego ciała, specjalnie opracowaną techniką, co jest ważne ze względu na skuteczność mechanizmu działania. Bandaże bawełniane (w ilości 30 sztuk) na godzinę przed zabiegiem zanurza się w rozcieńczonej wodą glince leczniczej i minerałami z Morza Martwego. 

Glinka lecznicza zawiera między innymi: bentonit, chlorek magnezu, potasu, sodu, wapnia i tlenek cynku - a więc składniki, które mają ogromny wpływ na pochłanianie toksyn i zdolności oczyszczające. Minerały z Morza Martwego absorbują nadmiar sebum, redukują nadmiar tkanki tłuszczowej, wygładzają i ujędrniają skórę. Wyciągi roślinne działają przeciwobrzękowo i przeciwzapal-nie, Aktywne związki działają silnie i wnikają głęboko w skórę. 

 

W procesie oczyszczania organizmu wykorzystuje się zjawisko osmozy. Rodzaj i stężenie minerałów w wodzie morskiej są takie same jak we krwi człowieka. W związku z tym, dzięki zjawisku osmozy substancje aktywne o dużym stężeniu przechodzą ze skóry w głąb tkanek położonych bliżej naczyń. Powstała różnica ciśnienia cząsteczkowego powoduje wypchnięcie toksyn i fragmentów białek do limfy, skąd zostają odprowadzone do węzłów chłonnych, gdzie ulegają rozpadowi. Część toksyn podczas zabiegu zostaje odprowadzona przez pory skóry do bandaży, czego dowodem jest ich zapach: tytoniu u palaczy lub acetonu u cukrzyków. 

Układ limfatyczny odgrywa bardzo ważną rolę w ekonomice przemiany materii organizmu przez zawracanie płynu, a przede wszystkim białka do układu krążenia. Poza tym pomiędzy naczyniami krwionośnymi a tkanką podskórną dochodzi do wymiany substancji aktywnych i mineralnych, co prowadzi do witalizacji i mineralizacji organizmu. 

Pojedyncze zabiegi dają krótkotrwały efekt zarówno odchudzający, jak i odtoksyczniają-cy i antycellulitowy. Dlatego zalecana jest seria 4-5 zabiegów w odstępie 4-10 dni każdy, by utrwalić wszystkie te efekty. 

Sumaryczny spadek w obwodach ciała już po pierwszym zabiegu (mierzony w 18 punktach) wynosi minimum 15 cm. Zazwyczaj jest on znacznie większy i wynosi średnio 25-50 cm. "Rekordowe zmniejszenie obwodów ciała to 108 cm po jednym zabiegu. Po zabiegu klientka może czuć się senna, apatyczna, mogą wystąpić bóle głowy, stóp. Jest to jednak dowód na oczyszczanie organizmu z toksyn. 

Zabieg proponowany jest dla Pań i Panów niezależnie od wieku i wagi. Główne wskazania do zabiegu to:  otyłość 

cellulit , skóra zwiotczała, skóra atroficzna, skóra sucha, alergia, nieproporcjonalna sylwetka, problemy skórne: egzema, łuszczyca, stres, Niezawodność zabiegu i wszechstronność efektów powodują, że jest on godny polecenia. Pomaga przywrócić energię, dobre samopoczucie i zdrowy wygląd. 

Podobał Ci się ten zabieg?
« powrót