O gabinecie

Salon Kosmetyczny & SPA Twoja Uroda powstała z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy urodą i rozwojem wewnętrznego piękna oraz siły, sukcesem i dobrym samopoczuciem.

Zespół najwyższej klasy specjalistów zadba o to by mogli Państwo nie tylko zachować młody wygląd oraz zgrabna sylwetkę, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł. W tym celu oddajemy do Państwa dyspozycji wnętrza o unikalnym charakterze, w których wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie pomoże dobrać indywidualny program pielęgnacji.

Wszystkie zabiegi wykonujemy wyłącznie przy użyciu najwyższej jakości produktów kosmetycznych. Współpracujemy z renomowanymi firmami kosmetycznymi - naszymi partnerami są Babor, Thalgo, Payot.

Jesteśmy obecni na międzynarodowych targach kosmetycznych w Monachium i Warszawie, by stale wzbogacać naszą wiedzę o najnowszych odkryciach i technologiach w dziedzinie kosmetyki oraz kosmetologii.

Salon Kosmetyczny & SPA "Twoja Uroda" to miejsce, w którym osoby zainteresowane swoim pięknem i samopoczuciem, znajdą wiedzę, wsparcie i najlepsze towarzystwo.

« powrót