oczy 2019-03-28T12:20:21+00:00

Makijaż  Permanentny Oczu Zielona Góra

Makijaż permanentny zielona góra, Makijaż permanentny ust zielona góra, makijaż permanentny brwi zielona góra,

Będziesz miała możliwość wyboru pomiędzy: kreską delikatną – dzięki niej rzęsy wydawać się będą gęste oraz kreską dekoracyjną – grubszą przy preferowaniu silnego makijażu oczu. To usługa wymarzona dla Pań które noszą okulary, dla których idealny, samodzielnie wykonany makijaż oczu sprawie problem.

Spojrzenie, które zawsze jest powabne. Jeśli nie potrafisz wyobrazić sobie makijażu bez kresek na górnych lub dolnych powiekach, musisz rozważyć posiadanie ich na stałe – czyli makijaż permanentnym oczu. Zaoszczędzając czas – podczas wykonywania codziennego makijażu. Dzięki makijażowi permanentnemu oczu osiągniesz idealne kreski, których nie da się zrobić samemu. Ale najważniejsze, iż Twoje oczy będą wyglądać cudownie w zdarzeniach, które nie są korzystne dla zwykłego makijażu: na basenie, w łóżku przy wzruszeniach. Makijaż permanentny oczu (górnej i dolnej powieki) nadaje wyrazistość oczu.

Kobiety wiedzą, iż kreska wykonana na powiekach decyduje o pięknie oczu (chowa je lub wydobywa). Największe przymioty ma rysunek nazwany “kształt migdałowy”. Sprawimy że oczy nie będą zbyt okrągłe ani zbyt płaskie. Prawidłowy dobór kresek na powiekach , współgrających z brwiami da wówczas oczekiwany efekt. Ukształtowaniem kącików wewnętrznych i zewnętrznych powiek orzz zakrzywienie linii brwi do góry , leżą w granicach możliwości makijażu permanentnego.

 Fotgrafie wykonanych makijaży permanentnych oczu prezentowane poniżej- ukazują kilka z ponad 1780 moich prac na przestrzeniu ostatnich 7 latach. Dużo więcej na naszym facebooku

Kreski góra i dół Przed

Kreski góra i dół Po